Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. století, zlato bílé, hmotnost 3,53 g btto, ryzost 585/000, osazen černou kultivovanou perlou, okolo 22 briliantů o celkové hmotnosti cca 0,25 ct, velikost 56, opatřeno CZ puncovní značkou."